Kontakt oss

Se oversikt over våre ansatte nedenfor. Du kan finne riktig kontaktperson ved å søke opp eiendommen henvendelsen gjelder. Vi ser fram til å høre fra deg!

 

Generelle henvendelser 

Har du spørsmål eller ønsker komme i kontakt med oss?

E-post: post@aka.no     Telefon: +47 32 12 14 20
Adresse: Hvervenmoveien 49, 3511 Hønefoss

Her kan du finne veibeskrivelse.

Paal E. Haakensen
Daglig leder

Paal E. Haakensen

paal@aka.no / 488 98 861

Guro Thoresen
Adm. sjef

Guro Thoresen

guro@aka.no / 951 61 645

Hallvard Thoresen
Investeringssjef

Hallvard Thoresen

hallvard@aka.no / 975 37 611

Liv Hagen
Adm. sekretær

Liv Hagen

liv@aka.no / 32 12 14 20

Kathrine Kalager
HR-ansvarlig

Kathrine Kalager

kk@aka.no / 950 57 540

Jane K. Gravbråten
Finansdirektør

Jane K. Gravbråten

jane@aka.no / 992 36 673

Thomas A. Simonsen
Controller

Thomas A. Simonsen

thomas@aka.no / 970 81 382

Elin Skjærmoen Rua
Regnskapssjef

Elin Skjærmoen Rua

elin@aka.no / 411 48 010

Kathrine Strømsod
Regnskapsansvarlig

Kathrine Strømsod

ks@aka.no / 452 55 760

Lena Svendsen
Regnskapsansvarlig

Lena Svendsen

ls@aka.no / 452 89 113

Nina M. R. Bråthen
Regnskapsansvarlig

Nina M. R. Bråthen

nina@aka.no / 452 20 280

Rolf Hammerengen
Driftsdirektør

Rolf Hammerengen

rolf@aka.no / 908 67 888

Odd Ivar Sæta
Driftsansvarlig

Odd Ivar Sæta

odd.ivar@aka.no / 970 75 260

Rolv Eriksrud
Driftsansvarlig

Rolv Eriksrud

re@aka.no / 484 09 650

Geir Bratlund
Driftsansvarlig

Geir Bratlund

geir@aka.no / 469 46 404

Morten Kristiansen
Prosjektsjef

Morten Kristiansen

morten@aka.no / 404 04 564

Hans Arne Sørli
Teknisk ansvarlig

Hans Arne Sørli

hans.arne@aka.no / 971 31 498

Anne Sofie Aasen
Driftskoordinator

Anne Sofie Aasen

anne.sofie@aka.no / 909 94 525

Tom Arne Karlsen
Vaktmester

Tom Arne Karlsen

tomarne@aka.no / 932 05 646

Rune Hansen
Vaktmester

Rune Hansen

rune@aka.no / 913 43 666

John Ivar Skjerven
Vaktmester

John Ivar Skjerven

jis@aka.no / 934 32 902